Tomáš Dytrych
Běstvina 90, 538 43 Třemošnice
mobil: 608 512 173
e-mail: info@okna-dytrych.cz
www.okna-dytrych.cz

Hliníková okna a dveře

Hliníková okna

Aluminium je moderním stavebním materiálem, který se přednostně používá u velkoplošných oken zdůrazňujících jejich funkčnost. Aluminium je však také materiálem, který se dá exaktně tvarovat, lze z něj vyrobit hezké oblouky a jemné příčky. Pro tvarově bohatá a mnohočlenná stylová okna starých staveb. SCHÜCO nabízí nepřeberné množství systémů pro uspokojení Vašich požadavků např. systémy ROYAL S 70.HI a S 75.HI.

  • 3-komorové konstrukce. SCHÜCO - -profily oken jsou konstruovány s 3-komorovým principem. Tato konstrukce zajišťuje vysokou stabilitu, statickou bezpečnost a dobrou tepelnou izolaci.
  • Tepelně dělené profily. Spojené profily z aluminia a polyamidových lišt 6.6 (PA) popř. polythermidu (PT) přerušují únik tepla a zároveň zaručují lepší tepelnou izolaci při zachování statických vlastností.
  • Princip středního těsnění. Střední těsnění, které je přímo upevněno na spojovacích lištách a velké předkomory je znamením mimořádně vysoké těsnosti. Tato těsnost je zvýšena přírazovým těsněním, které je umístěno směrem dovnitř.
  • Speciální rohové a T-spojky. Spojky vyplňující průřez profilu s kanálky pro lepidlo a nově koncipované stabilizátory z ušlechtilé oceli dávají SCHÜCO - oknům výtečnou stabilitu a těsnost rámů.
  • Rozmanitost zasklení. Lze použít izolační, tepelně i zvukově izolační a bezpečnostní zasklení. U speciálních profilů lze vsadit také těžká neprůstřelná skla.
  • Opticky úzká zasklívací těsnění. Použití těsnění z vysoce odolného EPDM jen s minimálně viditelnými přesahy těsnění zabraňuje vzniku tzv. "černých smutečních okrajů.

Skupiny materiálu rámů:
Veškeré aluminiové profily SCHÜCO okenních systémů odpovídají skupinám materiálu rámů DIN 4108 a s odpovídajícím zasklením splňují požadavky tepelných norem. Dodávat lze i vysoce izolující aluminiové profily, které jsou začleněny do skupiny materiálu rámů 1, DIN 4108.

Zvuková izolace do třídy 5:
Podle stavební hloubky profilu a podle zasklení je možné vyrábět okenní elementy podle DIN 4109 a VDI-směrnice 2719 až do třídy zvukové izolace 5 (45-49 dB).

Skupina zatížitelnosti C:
SCHÜCO - okenní elementy dosahují podle DIN 18055 nejvyšší skupinu zatížitelnosti C, což odpovídá podle Beaufort- - škály síle větru 11. Montáž těchto oken je možná do výšky budovy 100 m.

Dobrá těsnost spár.
SCHÜCO systém středního těsnění dodává všem oknům vysokou těsnost spár: a-hodnota < 0,1 m3/hm, což je mnohonásobně vyšší než požadováno.


AWS 75.SI

AWS 75 BS.HI

AWS 70.HI

AWS 70 RL.HI

AWS 70 ST.HI

AWS 70 BS.HI

AWS 70 WF.HI

AWS 65

Easy access window door with AWS 65

AWS 65 RL

AWS 65 SL

AWS 65 BS

Royal S 40

Royal S 50

Royal S 50N

Royal C

Royal S 105 V

Royal S 65

Royal S 65.HI

Royal S 65AK

Royal S 65AK.HI

Royal S 70.HI

Royal S 70AK.HI

Royal S 70BS

Royal S 70BS.HI

Royal S 70DH

Royal S 70S.HI

Royal S 70FF

Royal S 75.HI+

Royal S 75BS.HI

Royal S 75FF.HI