Tomáš Dytrych
Běstvina 90, 538 43 Třemošnice
mobil: 608 512 173
e-mail: info@okna-dytrych.cz
www.okna-dytrych.cz

Hliníková okna a dveře

Hliníkové dveře


Hliníkový systém Schüco přesvědčí ve všech oblastech
Pokud se rozhodnete pro hliníkové domovní dveře Schüco, můžete se těšit na prvotřídní výrobek. Tento systém dosáhl nejlepších výsledků nejen v oblasti funkčnosti: možnosti designového ztvárnění jsou téměř bez hranic.

Energie
U hliníkových profilů Schüco zajišťují optimální tepelnou izolaci vícekomorové profily. Tepelné dělení izolačními přechodovými můstky ve spojení se speciálními pěnovými vložkami a integrovanými těsnícími pásy dodatečně optimalizují tepelně-izolační vlastnosti. K hospodaření s energií přispívají také tepelně-izolační výplně. Úspora energie znamená také úsporu peněz a to je určitě Váš cíl.

Bezpečnost
Obrovská výhoda hliníkových dveří je vysoká pevnost materiálu, což přispívá ke zvýšení odolnosti proti vloupání. Se speciálním kováním proti vloupání můžete navíc vetřelci zkomplikovat život. Je jedno, jaké individuální požadavky kladete na bezpečnost: Schüco má ve výrobním programu vše od samozamykacího zámku Schüco SafeMatic, přes zvláštní typy klik, až po bezpečnostní zámky Schüco.

Pohodlí
V oblasti odolnosti je hliníkový materiál nedostižný. Je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a proto je také ošetření a péče o něj velmi snadná. Díky patentovanému dynamickému spojení je při teplotních výkyvech zabráněno deformaci dveřního křídla, což zajišťuje také snadnou obsluhu dveří. Doplňkovou instalací elektrických obslužných prvků, jako je např. dálková radio-obsluha nebo Fingerprint, dosáhnete maximálního pohodlí.

Design
Hliníkové domovní dveře Schüco se vyznačují velkou mnohotvárností. V rámci celkového vzezření budovy, jsou dveře důležitou součástí, která Vám otevírá nové možnosti. Dokonalá tvárnost hliníku umožňuje uskutečnění Vaši individuálních představ a realizaci Vašich požadavků. Systém přitom ideálním způsobem spojuje design a funkčnost! Zvolte si mezi barvami RAL nebo speciálními metalickými povrchy.

Zajímavých akcentů dosáhnete použitím různých typů profilů, jako jsou např. "Althauskontur" (kontura "starého domu") nebo "Softlinekontur". Současně máte volnou ruku při volbě z pěti různých designových řad dveřních výplní, díky kterým mohou být Vaše dveře středem pozornosti při pohledu na Váš dům. Další zvláštností je použití skrytého dveřního pantu. Na otvíravé straně dveří pak už nejsou žádné rušivé prvky - další plus pro design.Royal S 50N

Royal S 50N RS

Royal S 50N S

Royal S 65

Royal S 65AK

Royal S 65N

Royal S 65N RS

Royal S 70

Royal S 70DH

Royal S 70AK

Royal S 75.HI

Royal S 75SL.HI

Royal S 75AK.HI

Firestop II